Kredyt gotówkowy na miarę Twoich potrzeb

Po kredyty gotówkowe sięga coraz więcej osób. Największy wpływ na ich rosnącą popularność ma ich dostępność, uproszczone formalności i atrakcyjne warunki spłaty. Co więcej, otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel i spłacać w wygodnych ratach przez okres, jaki nam najbardziej odpowiada.

Dokumenty wymagane przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy

Większość banków stara się maksymalnie uprościć składanie wniosku o kredyt gotówkowy, oczekiwanie na decyzję oraz podpisywanie umowy. Jakie dokumenty musimy przygotować, aby proces zawierania umowy kredytowej przebiegł szybko i bezproblemowo? Przede wszystkim musimy posiadać ważny dowód osobisty, w celu potwierdzenia naszej tożsamości oraz zaświadczenie o naszych dochodach, które możemy złożyć w formie umowy o pracę, wyciągu bankowego, zaświadczenia z ZUS lub zaświadczenia o wysokości osiąganych dochodów z Urzędu Skarbowego.

Wygodne formy spłaty zobowiązania

To od nas zależy, w jaki sposób zdecydujemy się spłacać nasze zobowiązanie. Mamy różne możliwości do wyboru. Wpłaty możemy dokonać za pośrednictwem przekazu pocztowego, przelewu internetowego lub w oddziale dowolnego banku, nie tylko tego, w którym wzięliśmy kredyt.

Ubezpieczenie kredytu

Decydując się na kredyt, powinniśmy pomyśleć także o ubezpieczeniu, na wypadek wystąpienia zdarzeń losowych, które uniemożliwią lub utrudnią nam jego spłatę. Santander Consumer Bank ma szeroką ofertę ubezpieczeń o różnym zakresie – oprócz zabezpieczenia naszego zobowiązania, zabezpieczymy także nasze zdrowie lub życie. Ubezpieczenia występują w różnych wariantach, wysokość składki jest dostosowana do naszych potrzeb i możliwości finansowych, a usługa jest aktywna i obejmuje nas ochroną już od następnego dnia po uiszczeniu opłaty. Jeśli chcemy, możemy skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia pomocnego w różnych, codziennych sytuacjach, między innymi na wypadek potrzeby skorzystania z pomocy w naszym gospodarstwie domowym, pomocy medycznej i prawnej. Aby zachować ciągłość ubezpieczenia, musimy systematycznie płacić składki – pamiętajmy o tym, by nasza ochrona była stale aktywna.

Polecane  Lokata bankowa - kompendium wiedzy